قیمت 40 مدل بهترین قویترین آنتن تلویزیون خرید اینترنتی | asilbekharid

قیمت 40 مدل بهترین قویترین آنتن تلویزیون خرید اینترنتی | asilbekharid

تیم ما با جمع آوری و بررسی دقیق محصولات سعی می کند بهترین راهنمای خرید و بهترین محصولات را برایتان آماده کند. نا گفته نماند که فعلا ما هیچ محصولی برای فروش نداریم و فقط محصولات برتر را به شما معرفی می کنیم. قدرت گیرندگی امواج، دومین عامل برای انتخاب یک آنتن آنتن تلویزیون قوی مناسب برای شماست. برای مراکز دور از ارسال باید آنتن هایی را انتخاب کنید که قدرت گیرندگی بالایی دارند و برای نقاط نزدیک به ارسال امواج، آنتن هایی با قدرت متوسط، انتخاب مناسبی برای شما می باشد.

  • چه شما به دنبال آنتن برای مناط کور باشید چه انتخاب بهترین آنتن تلویزیون، بی شک این دو برای شما بهترین هستند.
  • ابعادش کوچیکه ولی اصلا نگران نباشید انقدر قویه که تنظیم جهت اصلا حالیش نیست .
  • جهت این آنتن را می‌توان به صورت اتوماتیک یا دستی تنظیم نمود.

شبکه‌های دیجیتال توسط آنتن برق رسام نوع C3 در تمامی طبقات دریافت می‌شود. سیماران یکی از تولید کنندگان داخلی آنتن هست که انصافا محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت همیشه خوب بودند. مکانی که من زندگی میکنم سیگنال دکل های تلویزیون ضعیف هستند و بخصوص در روز های بارانی به کلی قطع میشدن. ولی با خرید این آنتن و به واسطه تقویت کننده آن، با بالا بردن گین گیرنده این مشکل کاملا رفع شد. محصول خیلی خوبی است و درصورتی که مشکل قبل من رو دارید توصیه به خرید میکنم. سلام دوستان بسیار بهترین آنتن هوایی با کیفیتی هست نسبت به مدل رومیزی فقط باید بدونید نزدیک ترین دکل های تلویزیونی بهتون کجاست و به اون سمت تنظیمش کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی دیجیتال اسکای مدل BAT0627 Plus-10M

در واقع جهت خاصی ندارند و همکی شبکه ها و کانال های موجود را می توان به سادگی دریافت کرد. هر دو برند از برندهای بسیار خوب و باکیفیت ایرانی هستند که انتخاب هر یک میتونه رضایت شما را جلب کند. گیرنده های VHF UHF FM به شما اجازه می دهد تا شبکه های مختلف بخصوص اچ دی را براحتی پیدا کنید. شما می توانید این انتن کوچک اما قدرتمند را هم اکنون بصورت آنلاین سفارش دهید.

نوع آنتن

هانی تولیدات خود را ابتدا با آنتن‌های آنالوگ شروع و با‌گذشت زمان وبا‌کسب تجربیات لازم، طراحی و ساخت آنتن‌های برقی و دیجیتالی را در دستورکار خود قرار داد. این شرکت در زمینه تولید آنتن تلویزیون و محافظ‌های برق فعالیت می‌کند. سیما باخ الکترونیک فعالیت خود در سال 1379 با تولید آنتن های آنالوگ (یاگی و بشقابی) آغاز نمود. این شرکت دارای مجموعه کامل از آنتن‌های هوایی (ثابت و گردان )، رومیزی و دومنظوره(رومیزی هوایی) است. دیگر لازم نیست به دلیل شرایط هوایی نامناسب مثل باد و بازارن و برف نگران برفکی شدن تصویر تلویزیون باشید. نسل جدید آنتن های دیجیتال تمام مشکلات احتمالی درباره‌ی ایجاد اختلال در تصویر را برطرف کرده‌اند.